![bakg](/images/module/fadebakg.jpg)
![bakg](/images/module/fadebakg.jpg)
ÖVRIGT / Diverse / Termoskanna 11104136
*
nr 1110 4136
Termoskanna
TV-kanna, Termoverken Jönköping, 1950-tal
Utrop:
300 kr
Såld:
300 kr
Sista tid för bud online:
måndag 22 maj 2017
kl 19:57:30
- Budhistorik
Tid
Kund
Bud
15/5 08:52:22
1
100 kr
20/5 17:11:54
2
250 kr
21/5 22:44:09
3
Vinnande bud
- Tema
22 maj
50/60-tal
På detta tema har vi samlat vackra och spännande föremål från 1950-talet och 1960-talet.
Läs mer om 50/60-tal
- Andra sökte även efter
Liknande föremål: termoskanna termoverken jönköping tv-kanna
-
6148 Ankare
Järn. Höjd: 105 cm
Aktuellt bud: 100 kr
Auktionen avslutas
om två veckor
1 juli kl 20:24
-
5309 Askfat
på ställning, 1950-tal. Höjd: 80 cm
Auktionen avslutas
om två veckor
1 juli kl 18:53
-
6217 Bricka
+ 2 tabletter+ 6 tabletter
Auktionen avslutas
om två veckor
1 juli kl 20:43
-
6068 Hänglås
2 st, Polhem, metall. Längd: 10 cm
Auktionen avslutas
om två veckor
1 juli kl 19:28
-
4190 Hänglås
Antikt, järn. Med nyckel, Längd: 26 cm
Auktionen avslutas
om två veckor
1 juli kl 18:05
-
6218 Lampskärmar
3 st, Firma Svenskt Tenn
Auktionen avslutas
om två veckor
1 juli kl 19:45
*
Termoskanna
Läs mer om 50/60-tal
nr 1110 4136
Termoskanna
TV-kanna, Termoverken Jönköping, 1950-tal
Utrop: | 300 kr |
---|---|
Såld: | 300 kr |
Sista tid för bud online: |
måndag 22 maj 2017 |
- Budhistorik
Tid | Kund | Bud |
---|---|---|
15/5 08:52:22 | 1 | 100 kr |
20/5 17:11:54 | 2 | 250 kr |
21/5 22:44:09 | 3 | Vinnande bud |
- Tema
22 maj
50/60-tal
På detta tema har vi samlat vackra och spännande föremål från 1950-talet och 1960-talet.![](/tema/themes/{46E69EE3-B09D-4A12-9CFC-FD073B06049C}_183x97.jpg)
Läs mer om 50/60-tal
![bakg](/images/module/fadebakg.jpg)
- Andra sökte även efter
Liknande föremål: termoskanna termoverken jönköping tv-kanna
-
6148 Ankare
Järn. Höjd: 105 cm
Aktuellt bud: 100 kr
Auktionen avslutas
om två veckor
1 juli kl 20:24 -
5309 Askfat
på ställning, 1950-tal. Höjd: 80 cm
Auktionen avslutas
om två veckor
1 juli kl 18:53 -
6217 Bricka
+ 2 tabletter+ 6 tabletter
Auktionen avslutas
om två veckor
1 juli kl 20:43
-
6068 Hänglås
2 st, Polhem, metall. Längd: 10 cm
Auktionen avslutas
om två veckor
1 juli kl 19:28 -
4190 Hänglås
Antikt, järn. Med nyckel, Längd: 26 cm
Auktionen avslutas
om två veckor
1 juli kl 18:05 -
6218 Lampskärmar
3 st, Firma Svenskt Tenn
Auktionen avslutas
om två veckor
1 juli kl 19:45