MÖBLER / Skåp & hyllor / Serveringsskåp 11525239

nr 1152 5239

Serveringsskåp

gustaviansk stil, längd: 110 cm, höjd: 150 cm, djup: 42 cm

Kondition: slitage, skador

Utrop:

800 kr

Såld:

300 kr

måndag 11 december 2017
kl 19:04:31

Den Gustavianska stilen