KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Blandteknik 14187249

nr 1418 7249

Ulf Rahmberg

(f. 1935), Sverige

Blandteknik, Signerad a tergo, 31x25, yttermått inklusive ram: 57x47 cm

Ulf Rahmberg, svensk konstnär, grafiker, tecknare född 1935 i Borås.

Utrop:

700 kr

Såld:

600 kr

måndag 13 september 2021
kl 18:30:02

Ulf Rahmberg

Läs mer om Ulf Rahmberg