KONST / Etsningar, Gravyrer, Träsnitt & Kopparstick / Etsning 9794274

nr 979 4274

Etsning

Signerad, Kvinna vid brunn, motivet: 14x11

Utrop:

400 kr

måndag 7 september 2015
kl 18:35:16