ART / Lithographs / Litograph in colors 9671543
nr 967 1543
LITOGRAPH IN COLORS
Romeny, 1976, "Omfamningen, 186/300, sheet: 45 x 52,
Romeny, 1976, "Omfamningen, 186/300, bladets mått: 45 x 52
400
Monday June 15 2015
at 19:31:30