KONST / Oljemålningar / Oljemålning 13636662
nr 1363 6662
Oidentifierad konstnär. 1700-tal, uppfodrad duk. Olja på duk, ej signerad, 46x67 cm
Utrop:
1.000 kr
Såld:
1.200 kr
måndag 30 november 2020
kl 18:26:17
600 kr
800 kr
800 kr
800 kr (Budbetjänt)
1.000 kr
1.000 kr
1.000 kr (Budbetjänt)
1.100 kr