ART / Etchings etc / Colour etching 12847005
nr 1284 7005
Ruth Goldmann-Grosin
(f. 1941), Sverige
Ruth Goldmann-Grosin (b. 1941), Sweden. "Syrenhäcken". Signerad och numbered EA 2. Subject: 50x69 cm,
COLOUR ETCHING, "Syrenhäcken". Signerad och numrerad EA 2. Motivet: 50x69 cm
Ruth Goldmann-Grosin, Swedish painter, and graphic artist, born 1941.
Withdrawn
Monday October 28 2019
at 19:42:58
Ruth Goldmann-Grosin
Read more about Ruth Goldmann-Grosin