KONST / Etsningar, Gravyrer, Träsnitt & Kopparstick / Etsningar 13139345
nr 1313 9345
Richard Ã…rlin
(f. 1945), Sverige
Etsningar, 4 st, Signerade. Ca 20x15 cm, 3 st lösa blad
Richard Årlin, svensk grafiker och målare född 1945.
Utrop:
600 kr
Såld:
350 kr
måndag 16 mars 2020
kl 20:36:45
300 kr
200 kr
250 kr (Budbetjänt)