ART / Oil paintings / Oil painting 10844418
nr 1084 4418
OIL PAINTING
18th/19th century, Landskap med stad i bakgrunden, 50x60, wear.
1700-/1800-tal, Landskap med stad i bakgrunden, 50x60
Condition: slitage
2600
SEK 600
Monday January 23 2017
at 18:20:25
300 kr
500 kr