KONST / Oljemålningar / Oljemålning 17228171

nr 1722 8171

collage ”Merry go round. . ”, Hans-Göran Eriksson. Signerad a tergo. Olja på duk, 57x69 cm, yttermått inklusive ram: 61x72

Utrop:

700 kr

Såld:

450 kr

måndag 8 september 2025
kl 20:31:23