ART / Sculptures and works of art / Sculptures 13463060

nr 1346 3060

SCULPTURES

one pair, lion, förgyllt trä, 19th century. Length: 56cm. Height: 30cm, proveniens Åsby gård,

Ett par, Lejon, förgyllt trä, 1800-tal. Längd: 56cm. Höjd: 30cm, proveniens Åsby gård

Withdrawn

Monday September 7 2020
at 19:01:54