KONST / Litografier / Litografier 15652038

nr 1565 2038

Litografier

4 st, Stockholmsmotiv, modell äldre. Bildmått: 16x23 cm, yttermått inklusive ram: 30x36 cm. Ej signerad

Utrop:

800 kr

Såld:

500 kr

måndag 25 september 2023
kl 20:22:38

25/9 18:54:27 1      Vinnande bud

  • Tema
  • 25 sep

Stockholm

Läs mer om Stockholm