KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Akvarell 9489235
nr 948 9235
Akvarell
Oidentifierad konstnär, 1800-tal, Man i båt, 19 x 32
Utrop:
400 kr
Såld:
250 kr
måndag 16 mars 2015
kl 18:50:58
100 kr
200 kr