ART / Lithographs / Färglitografi 12261004
nr 1226 1004
Kjell Lönnå
(f. 1936), Sverige
Kjell Lönnå (b. 1936), signed, numbered 208/300. Litograph in colors. Subject: 33, 5x43, 5 cm. Skänkt till auktionen av stadsbrud Anna Belfrage,
Kjell Lönnå, Swedish painter, born 1936.
600
SEK 500
Thursday October 18 2018
at 18:00:00
- Thema-auction
Oct 18
Stadsbrudskåren
Välgörenhetsauktion i samarbete med Stadsbrudskåren
Read more about Stadsbrudskåren