MISCELLANEOUS / Textiles & Vintage / Wall hanging 11944029
nr 1194 4029
WALL HANGING
Skånsk röllakan, antique, 61x255 ca, wear, damages.
Skånsk röllakan, Antik, 61x255 ca
Condition: slitage, skador
800
SEK 800
Monday July 30 2018
at 18:10:11
500 kr
600 kr
700 kr