MISCELLANEOUS / Textiles & Vintage / Wall hanging 11944029

nr 1194 4029

WALL HANGING

Skånsk röllakan, antique, 61x255 ca, wear, damages.

Skånsk röllakan, Antik, 61x255 ca

Condition: slitage, skador

800

SEK 800

Monday July 30 2018
at 18:10:11