KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Blandteknik 16152007

nr 1615 2007

Berndt Wennström

(f. 1945), Sverige

Kustlandskap. Signerad. Blandteknik, bildmått: 20x24 cm, yttermått inklusive ram: 34x38 cm

Berndt Wennström, född 1945 i Stockholm, svensk målare och grafiker.

Utrop:

1.000 kr

Såld:

700 kr

måndag 22 april 2024
kl 18:06:05

22/4 08:51:36 1      Vinnande bud

  • Tema
  • 22 apr

Berndt Wennström

Läs mer om Berndt Wennström