KONST / Litografier / Litografier 7639511
nr 763 9511
Ilkka Pärni
(f. 1959), Sverige
Litografier, 10st, Ilkka Pärni (f. 1959), signerade
Kondition: oramade
Ilkka Pärni, svensk bildkonstnär född i Imatra, Finland 1959.
Utrop:
1.200 kr
Såld:
2.500 kr
måndag 4 juni 2012
kl 20:07:48
450 kr
550 kr
500 kr
650 kr
800 kr
850 kr
1.200 kr
1.200 kr
1.300 kr
1.400 kr
2.000 kr
6
1.700 kr
6
1.900 kr
6
2.100 kr
2.300 kr
6
2.300 kr
6
2.400 kr
Ilkka Pärni
Läs mer om Ilkka Pärni