ART / Watercolor paintings & Drawings / Mixed media 13579045
nr 1357 9045
Birgit Broms
(1924-2008), Sverige
Birgit Broms (1924-2008), Skridskoåkare. Färglitografi / Collage, signed, numbered 12/50. Sheet: 48x64, 5,
MIXED MEDIA, Birgit Broms (1924-2008), Skridskoåkare. Färglitografi / Collage, Signerad, numrerad 12/50. Bladets mått: 48x64,5
Birgit Broms, Swedish painter born 1924, dead 2008.
10000
SEK 8400
Monday October 26 2020
at 19:58:56
8.000 kr
8.200 kr
- Klassiska
Oct 26
Klassiska
Read more about Klassiska