FURNITURE / Cupboards & Cabinets / Pottskåp +handfat 8548085

nr 854 8085

Pottskåp +handfat

+ kanna + tvålkopp Rörstrand, Swedenlängd: 64 cm, width: 48 cm, height: 75 cm, wear, damages, nagg.

+ kanna + tvålkopp Rörstrandlängd: 64 cm, djup: 48 cm, höjd: 75 cm

Condition: slitage, skador, nagg

600

SEK 2000

Monday October 21 2013
at 19:03:36