KONST / Etsningar, Gravyrer, Träsnitt & Kopparstick / Träsnitt 13557104

nr 1355 7104

Svenolov Ehrén

(1927-2004), Sverige

Träsnitt, Svenolov Ehrén (1927-2004), Sverige. Signerad, numrerad 33/360, daterad -87, Mariaberget. Motivet: 55x46 cm

Utrop:

600 kr

Såld:

1.200 kr

måndag 19 oktober 2020
kl 20:16:08

  • Tema
  • 19 okt

Svenolov Ehrén

Läs mer om Svenolov Ehrén