KONST / Litografier / Färglitografi 11709114
nr 1170 9114
Jan Lundquist
(f. 1935), Sverige
Färglitografi, Stockholmsmotiv, signerad och numrerad 195/290, motivet: 40x50
Jan Lundquist, svensk målare, tecknare och grafiker född i Stockholm 1935.
Utrop:
600 kr
Såld:
300 kr
måndag 19 mars 2018
kl 20:00:19
10/3 17:05:47
19 mar
Jan Lundquist
Läs mer om Jan Lundquist