MISCELLANEOUS / Toys / Leksakshund på hjul 9343038

nr 934 3038

Leksakshund på hjul

Steiff, med ljud, Märkt i örat, length: 56, lösa öron, wear, damages.

Steiff, med ljud, Märkt i örat, längd: 56

Condition: lösa öron, slitage, skador

Withdrawn

Monday January 12 2015
at 20:29:48

  • Jan 12

e-auktion

Read more about e-auktion