KONST / Litografier / Färglitografi 13777477
*
nr 1377 7477
Bertil Warnolf
(f. 1950), Sverige
Färglitografi, "Struggle". Signerad, numrerad 23/150. Motivet: 40x31cm, yttermått inklusive ram: 45x35,5 cm
Bertil Warnolf, född 1950 i Malmö, svensk målare och grafiker.
Följerätt
Utrop:
500 kr
Såld:
600 kr
Sista tid för bud online:
måndag 8 februari 2021
kl 19:29:16
- Budhistorik
Tid
Kund
Bud
3/2 07:35:28
1
350 kr
5/2 18:09:36
2
200 kr
5/2 18:09:36
1
250 kr (Budbetjänt)
5/2 18:09:51
2
350 kr
5/2 18:09:51
1
350 kr (Budbetjänt)
5/2 18:10:02
2
Vinnande bud
8/2 17:31:09
3
600 kr
8/2 17:31:10
2
(budbetjänt)
Läs om budbetjänten
- Konstnär/Designer
Bertil Warnolf
Bertil Warnolf, född 1950 i Malmö, svensk målare och grafiker.
Läs mer om Bertil Warnolf
- Andra sökte även efter
Liknande föremål: bertil warnolf färglitografi grafik litografi litografier litografiskt blad svensk konst svensk konstnär svenska konstnärer sverige
-
6448 Färglitografi
Bengt Landin (f. 1933), Sverige. Signerad ej numre..//
Auktionen avslutas
om en vecka
19 jan kl 20:13
-
6223 Färglitografi
Michael Qvarsebo (f. 1945), Sverige. Signerad, num..//
Auktionen avslutas
om en vecka
19 jan kl 19:54
-
6348 Färglitografi
Michael Qvarsebo (f. 1945), Sverige. Signerad, num..//
Auktionen avslutas
om en vecka
19 jan kl 18:43
-
6721 Färglitografi
Sven Lidberg (1929-2009), Sverige. Karl XII: S kar..//
Auktionen avslutas
om en vecka
19 jan kl 18:39
-
6039 Färglitografier
2 st, Örjan Wikström (f. 1948), Sverige. Signerade..//
Aktuellt bud: 100 kr
Auktionen avslutas
om en vecka
19 jan kl 19:16
*
Bertil Warnolf
Bertil Warnolf, född 1950 i Malmö, svensk målare och grafiker.
Läs om budbetjänten
Läs mer om Bertil Warnolf
nr 1377 7477
Bertil Warnolf
(f. 1950), Sverige
Färglitografi, "Struggle". Signerad, numrerad 23/150. Motivet: 40x31cm, yttermått inklusive ram: 45x35,5 cm
Bertil Warnolf, född 1950 i Malmö, svensk målare och grafiker.
| Följerätt | |
|---|---|
| Utrop: | 500 kr |
| Såld: | 600 kr |
| Sista tid för bud online: |
måndag 8 februari 2021 |
- Budhistorik
| Tid | Kund | Bud |
|---|---|---|
| 3/2 07:35:28 | 1 | 350 kr |
| 5/2 18:09:36 | 2 | 200 kr |
| 5/2 18:09:36 | 1 | 250 kr (Budbetjänt) |
| 5/2 18:09:51 | 2 | 350 kr |
| 5/2 18:09:51 | 1 | 350 kr (Budbetjänt) |
| 5/2 18:10:02 | 2 | Vinnande bud |
| 8/2 17:31:09 | 3 | 600 kr |
| 8/2 17:31:10 | 2 | (budbetjänt) |
Läs om budbetjänten
- Konstnär/Designer
Bertil Warnolf
Bertil Warnolf, född 1950 i Malmö, svensk mÃ¥lare och grafiker.Läs mer om Bertil Warnolf
- Andra sökte även efter
Liknande föremål: bertil warnolf färglitografi grafik litografi litografier litografiskt blad svensk konst svensk konstnär svenska konstnärer sverige
-
6448 Färglitografi
Bengt Landin (f. 1933), Sverige. Signerad ej numre..//
Auktionen avslutas
om en vecka
19 jan kl 20:13 -
6223 Färglitografi
Michael Qvarsebo (f. 1945), Sverige. Signerad, num..//
Auktionen avslutas
om en vecka
19 jan kl 19:54 -
6348 Färglitografi
Michael Qvarsebo (f. 1945), Sverige. Signerad, num..//
Auktionen avslutas
om en vecka
19 jan kl 18:43
-
6721 Färglitografi
Sven Lidberg (1929-2009), Sverige. Karl XII: S kar..//
Auktionen avslutas
om en vecka
19 jan kl 18:39 -
6039 Färglitografier
2 st, Örjan Wikström (f. 1948), Sverige. Signerade..//
Aktuellt bud: 100 kr
Auktionen avslutas
om en vecka
19 jan kl 19:16



