KONST / Litografier / Gicléetryck 14098013

nr 1409 8013

Håkan Lindskog

(f. 1945), Sverige

Gicléetryck, "Tall". Signerad, numrerad 7/50, oramat löst blad, bladets mått: 36x54 cm

Håkan Lindskog, svensk bildkonstnär född 1945.

Utrop:

100 kr - 500 kr

måndag 2 augusti 2021
kl 19:17:45

Håkan Lindskog

Läs mer om Håkan Lindskog
Halvkristall