KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Akvarell 8066081

nr 806 6081

Léon Bonhomme

(1870-1924)

Akvarell, Léon Bonhomme (1870-1924), Poserande modell, signerad. motivets mått: 24x17

Utrop:

4.000 kr

Såld:

1.500 kr

måndag 4 februari 2013
kl 18:00:41