ART / Lithographs / Silkscreen 12904017
nr 1290 4017
SILKSCREEN
BECK & JUNG (Holger Bäckström, 1939-1997, Bo Ljungberg, 1939-2007). Signed, numbered 44/110. Sheet: 62x85 cm,
BECK & JUNG (Holger Bäckström, 1939-1997, Bo Ljungberg, 1939-2007). Signerad, numrerad 44/110. Bladets mått: 62x85 cm
600
SEK 400
Monday November 18 2019
at 19:56:23
100 kr
150 kr
350 kr
300 kr
350 kr (Robot)
- Thema-auction
Nov 18
Retro
Read more about Retro