KONST / Oljemålningar / Oljemålning 13141039

nr 1314 1039

Einar Krüger

(1910-1988), Sverige

Oljemålning, Vinterväg, "Skogen Bygget". Signerad. Olja på pannå, 40x32 cm

Utrop:

500 kr

Såld:

150 kr

måndag 23 mars 2020
kl 18:04:32

17/3 21:39:13 1      100 kr
19/3 23:59:58 2      Vinnande bud

Einar Krüger

Läs mer om Einar Krüger