KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Blandteknik 13634614

nr 1363 4614

Robert Högfeldt

(1894-1986), Sverige

Blandteknik, Signerad. Motivet: 26x21cm

Utrop:

1.500 kr

Såld:

1.000 kr

måndag 30 november 2020
kl 18:48:31

30/11 17:02:41 1      Vinnande bud

Robert Högfeldt

Läs mer om Robert Högfeldt