KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Tusch 16914334
nr 1691 4334
Roger Risberg
(1956-2011), Sverige
Tusch, 2 st, Monogramsignerade, yttermått inklusive ram: 42x32-57x44 cm
Roger Risberg, svensk målare född i Göteborg 1956, död 2011.
Utrop:
700 kr
Såld:
300 kr
måndag 31 mars 2025
kl 20:12:24
25/3 22:36:34
Roger Risberg
Läs mer om Roger Risberg