MÖBLER / Stolar & Fåtöljer / Korgstol 8597078
*
nr 859 7078
Korgstol
med metall underrede, Kerstin Hörlin, 50-tal
Utrop:
1.000 kr
Såld:
1.600 kr
Sista tid för bud online:
måndag 11 november 2013
kl 18:50:58
- Budhistorik
Tid
Kund
Bud
10/11 18:17:15
1
Vinnande bud
11/11 14:50:39
2
800 kr
11/11 18:17:40
2
1.300 kr
11/11 18:18:34
2
1.500 kr
- Tema
11 nov
50/60-tal
På detta tema har vi samlat vackra och spännande föremål från 1950-talet och 1960-talet.
Läs mer om 50/60-tal
- Andra sökte även efter
Liknande föremål: karmstol karmstolar kerstin hörlin korgstol metall underrede stol stolar
-
5252 Fåtölj
+ fotpall, Arnhilds hus, 1990-tal
Auktionen avslutas
om en vecka
19 jan kl 18:09
-
6060 Fåtöljer
3 st
Auktionen avslutas
om en vecka
19 jan kl 20:50
-
6755 Fåtöljer
Ett par, Gunilla Allard (f. 1957), Sverige. Lammhu..//
Auktionen avslutas
om en vecka
19 jan kl 19:37
-
6681 Kamelpall
Benställning i trä, löstagbar sits i läder. Längd:..//
Auktionen avslutas
om en vecka
19 jan kl 19:22
-
6155 Karmstol
nyrokoko, 1800-tal, provinsarbete, mässingsintarsi..//
Auktionen avslutas
om en vecka
19 jan kl 18:10
-
6697 Karmstol
Rokokostil med petit point
Auktionen avslutas
om en vecka
19 jan kl 19:24
*
Korgstol
Läs mer om 50/60-tal
nr 859 7078
Korgstol
med metall underrede, Kerstin Hörlin, 50-tal
| Utrop: | 1.000 kr |
|---|---|
| Såld: | 1.600 kr |
| Sista tid för bud online: |
måndag 11 november 2013 |
- Budhistorik
| Tid | Kund | Bud |
|---|---|---|
| 10/11 18:17:15 | 1 | Vinnande bud |
| 11/11 14:50:39 | 2 | 800 kr |
| 11/11 18:17:40 | 2 | 1.300 kr |
| 11/11 18:18:34 | 2 | 1.500 kr |
- Tema
11 nov
50/60-tal
På detta tema har vi samlat vackra och spännande föremål från 1950-talet och 1960-talet.
Läs mer om 50/60-tal
- Andra sökte även efter
Liknande föremål: karmstol karmstolar kerstin hörlin korgstol metall underrede stol stolar
-
5252 Fåtölj
+ fotpall, Arnhilds hus, 1990-tal
Auktionen avslutas
om en vecka
19 jan kl 18:09 -
6060 Fåtöljer
3 st
Auktionen avslutas
om en vecka
19 jan kl 20:50 -
6755 Fåtöljer
Ett par, Gunilla Allard (f. 1957), Sverige. Lammhu..//
Auktionen avslutas
om en vecka
19 jan kl 19:37
-
6681 Kamelpall
Benställning i trä, löstagbar sits i läder. Längd:..//
Auktionen avslutas
om en vecka
19 jan kl 19:22 -
6155 Karmstol
nyrokoko, 1800-tal, provinsarbete, mässingsintarsi..//
Auktionen avslutas
om en vecka
19 jan kl 18:10 -
6697 Karmstol
Rokokostil med petit point
Auktionen avslutas
om en vecka
19 jan kl 19:24



