MÖBLER / Stolar & FÃ¥töljer / Stolar 14418393

nr 1441 8393

Stolar

6 st, Nyrokoko

Kondition: slitage, slitage, skador

Utrop:

500 kr

måndag 10 januari 2022
kl 19:47:24

Nyrokoko
Självständig nystil som slog igenom i Europa på 1840-talet.