ART / Lithographs / Färglitografi 9297340
nr 929 7340
Karl Axel Pehrson
(1921-2005), Sverige
Karl Axel Pehrson (1921-2005), Pt, sheet: 53 x 60, -86, löst blad,
Färglitografi , Karl Axel Pehrson (1921-2005), Pt, bladets mått: 53 x 60, -86, löst blad
Karl Axel Pehrson, born 1921, dead 2005, Swedish painter, and graphic artist.
1000
SEK 700
Monday December 8 2014
at 19:23:33
350 kr
500 kr
600 kr
Karl Axel Pehrson
Read more about Karl Axel Pehrson