KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Blandteknik 14188117
nr 1418 8117
Solveig Hammarstedt
(f. 1928), Sverige
+ blyerts, Troll. Signerade, 49x19, blandteknik, yttermått inklusive ram: 58x29 + 30x40, blandteknik, yttermått inklusive ram: 43x52 cm
Solveig Hammarstedt, svensk målare född 1928.
Utrop:
500 kr
Såld:
100 kr
måndag 13 september 2021
kl 18:56:20
13/9 18:23:18