KONST / Litografier / Litografier 13229318
nr 1322 9318
Gary Kuehn
(f. 1939), USA
Litografier, 2 st, Signerad, numrerad 12/36 respektive 13/36. Oramade lösa blad, bladets mått: ca 49x66 cm
Gary Kuehn, amerikansk bildkonstnär född 1939, Plainfield, New Jersey.
Utrop:
700 kr
Såld:
2.400 kr
måndag 27 april 2020
kl 20:51:29
1.300 kr
350 kr
400 kr (Budbetjänt)
500 kr
600 kr (Budbetjänt)
1.500 kr
1.600 kr
1.700 kr
1.900 kr
2.000 kr (Budbetjänt)
2.200 kr
Gary Kuehn
Läs mer om Gary Kuehn