FURNITURE / Chairs and Stools / Armchairs 13128371
nr 1312 8371
ARMCHAIRS
one pair, rococo style, wear, damages.
Ett par, rokokostil
Condition: slitage, skador
800
SEK 250
Monday Mars 9 2020
at 18:58:45
100 kr
250 kr