FURNITURE / Chairs and Stools / Armchairs 13128371

nr 1312 8371

ARMCHAIRS

one pair, rococo style, wear, damages.

Ett par, rokokostil

Condition: slitage, skador

800

SEK 250

Monday Mars 9 2020
at 18:58:45