KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Akvarell 13117058
nr 1311 7058
Kaj Bernstone
(f. 1946), Sverige
Akvarell, Signerad. Motivet: 24x35cm
Kaj Bernstone, född 1946 i Uddevalla, svensk målare,
Utrop:
1.000 kr
Såld:
700 kr
måndag 2 mars 2020
kl 19:03:01
500 kr
600 kr