ART / Lithographs / Litograph in colors 8368216
nr 836 8216
LITOGRAPH IN COLORS (F)
Evy Låås (1923-1999), indoor picture, 1976, sheet: 88x116 (oramad, fuktskadad),
Evy Låås (1923-1999), Interiör, 1976, bladets mått: 88x116 (oramad, fuktskadad)
600
SEK 200
Monday July 15 2013
at 19:17:09
14/7 15:26:35
15/7 16:06:19
200 kr