MÖBLER / Skåp & hyllor / Vitrinskåp 10548342

nr 1054 8342

Vitrinskåp

1920-/30-tal, Intarsia, längd: 153 cm, djup: 47 cm, höjd: 140 cm

Kondition: slitage

Utrop:

1.000 kr

Såld:

700 kr

måndag 5 september 2016
kl 19:22:43

5/9 19:13:19 1      Vinnande bud