MÖBLER / Skåp & hyllor / Vitrinskåp 10548342
nr 1054 8342
Vitrinskåp
1920-/30-tal, Intarsia, längd: 153 cm, djup: 47 cm, höjd: 140 cm
Kondition: slitage
Utrop:
1.000 kr
Såld:
700 kr
måndag 5 september 2016
kl 19:22:43
5/9 19:13:19