ART / Oil paintings / Oil painting 13591232
nr 1359 1232
OIL PAINTING
unidentified artist. Signed, Italienskt kustmotiv. Oil on canvas, 29x38,
Oidentifierad konstnär. Signerad, Italienskt kustmotiv. Olja på duk, 29x38 cm
SEK 150
Monday November 9 2020
at 18:33:19
5/11 14:51:35
100 kr
9/11 11:36:47