ART / Lithographs / Litograph in colors 13462117
nr 1346 2117
Angelica Wiik
(f. 1960), Sverige
Angelica Wiik (b. 1960), Sweden. Signed, EA-upplaga (Épreuve d’artiste). Sheet: 59x43cm, unframed,
LITOGRAPH IN COLORS, Signerad, EA-upplaga (Épreuve d’artiste). Bladets mått: 59x43cm, oramat löst blad
Angelica Wiik, Swedish painter, born 1960 in Stockholm.
SEK 1100
Monday September 7 2020
at 20:45:16
200 kr
600 kr
700 kr
1.000 kr
1.000 kr
1.000 kr (Robot)