MÖBLER / Stolar & FÃ¥töljer / Karmstolar 17548109

nr 1754 8109

Karmstolar

Ett par, omkring 1900, mahogny, mässingsdekor, skinnklädsel

Kondition: slitage, skador

Utrop:

2.000 kr

Bevakningspris:

ÄR UPPNÅTT

Aktuellt bud: 1.000 kr (per 19:41:57)
Uppdatera
Visning

fredag 23/1, lördag 24/1, söndag 25/1 och måndag 26/1

Auktionen
avslutas:

måndag 26 januari kl 19:10:14

Mitt (max)bud:
  • Mitt bud
22/1 08:23:18 1      ledande budet*

  • Vad kostar transporten
Möjliga transportalternativ och fraktpris för detta föremål

HÄMTA SJÄLV
  Stockholm 0 kr
  Malmö 1.100 kr
  Göteborg Begär offert för hemleverans
  Helsingfors 1.100 kr

Logga in för att se fler leveransalternativ

Alla priser är preliminära. Alla frakttyper är inte möjliga för alla föremål
Transportbeställning görs efter vunnen auktion i Mina sidor