KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Akvarell 10774398

nr 1077 4398

Christina Knall

(f. 1947), Sverige

Akvarell, Christina Knall (f. 1947), Köksinteriör, signerad, 19x24

Christina Knall, född 1947 i Stockholm, svensk målare.

Utrop:

1.000 kr

Såld:

500 kr

måndag 19 december 2016
kl 20:41:41

19/12 20:35:35 1      Vinnande bud

Christina Knall

Läs mer om Christina Knall