ART / Lithographs / Litograph 17409100

nr 1740 9100

Jukka Vänttinen

(f. 1954)

Jukka Vänttinen (b. 1954). Signed, numbered 10/30, "första snön". Image dimensions: 35x11cm, outer dimensions including frame: 47x20cm,

LITOGRAPH, Jukka Vänttinen (f. 1954), Signerad, numrerad 10/30, "första snön". Bildmått: 35x11cm, yttermått inklusive ram: 47x20cm

Yes

SEK 400

Monday November 17 2025
at 18:58:35