ART / Sculptures and works of art / Sculpture 14654008
nr 1465 4008
Lorenzo Quinn
(f. 1966), Italien
Lorenzo Quinn (b. 1966), Italy. "La Mano de Dios". Signed, numbered 568/999, dated 1999. Patinerad konstmassa så kallad kallbrons, stensockel. Length: 35cm. Height: 22cm,
SCULPTURE, "La Mano de Dios". Signerad, numrerad 568/999, daterad 1999. Patinerad konstmassa så kallad kallbrons, stensockel. Längd: 35cm. Höjd: 22cm
Lorenzo Quinn, Spanish-amerikansk sculptor born 1966.
6500
SEK 5000
Monday May 2 2022
at 19:43:06
1/5 22:13:34