KONST / Litografier / Färglitografi 8703449
nr 870 3449
Olle Nyman
(1909-1999), Sverige
Färglitografi , Olle Nyman (1909-1999), signerad. 1972, blomstilleben, 34/ 460, motivet: 34x26
Utrop:
500 kr
Såld:
200 kr
måndag 20 januari 2014
kl 19:58:21
150 kr
150 kr
Olle Nyman
Läs mer om Olle Nyman