KONST / Litografier / Färglitografi 12223239
nr 1222 3239
Per Adalbert von Rosen
(f. 1953), Sverige
Färglitografi, HC-upplaga, Signerad. Motivet: 30x50
Per Adalbert von Rosen, född 1953 i Stockholm, svensk målare och grafiker.
Utrop:
500 kr
Såld:
300 kr
måndag 10 december 2018
kl 20:03:20
100 kr
200 kr
200 kr
200 kr (Budbetjänt)
250 kr
Per Adalbert von Rosen
Läs mer om Per Adalbert von Rosen