ÖVRIGT / Diverse / Brasskydd 13658289

nr 1365 8289

Brasskydd

Rokokostil, 124x76cm

Konditionsrapport: slitage, skador

Utrop:

1.000 kr

Såld:

700 kr

måndag 7 december 2020
kl 18:03:40