ART / Lithographs / Litograph in colors 8203117
nr 820 3117
LITOGRAPH IN COLORS
Lars Lundberg, 43/250, signed, subject size: 53x38,
Lars Wahlberg, 43/250, signerad, motivets mått: 53x38
300
SEK 100
Monday April 15 2013
at 19:33:05
15/4 13:35:39