KONST / Etsningar, Gravyrer, Träsnitt & Kopparstick / Träsnitt 15124122

nr 1512 4122

Svenolov Ehrén

(1927-2004), Sverige

Träsnitt, "Vinter, Stadsgården". Signerad, HC-upplaga (hors de commerce). Bildmått: 10x19 cm, yttermått inklusive ram: 14x23 cm

Utrop:

500 kr

Såld:

300 kr

måndag 19 december 2022
kl 18:34:31

Svenolov Ehrén

Läs mer om Svenolov Ehrén