ART / Oil paintings / Oil painting 15086240
nr 1508 6240
OIL PAINTING
unidentified artist. Signed, G Johansson, Skånegård. Oil on canvas, outer dimensions including frame: 52x67,
Oidentifierad konstnär. Signerad, G Johansson, Skånegård. Olja på duk, yttermått inklusive ram: 52x67 cm
Monday December 12 2022
at 20:56:44